Батьківська сторінка

ШАНОВНІ  БАТЬКИ!

Ваша дитина відвідує наш заклад.

Переконливо просимо Вас дотримуватися наших

основних умов  та правил.

1.       Приводити і забирати дитину на ділянку або в групу і віддавати безпосередньо вихователю.
 1.1 Приводити і забирати з дитячого саду дитини мають право тільки батьки або особи, які їх замінюють (на підставі юридичних документів), а так само повнолітні родичі з письмового дозволу батьків.
 1.2. Приводити і забирати дітей особам у нетверезому стані суворо заборонено.
Режим роботи установи зумовлений  виконанням вимог щодо охорони життя та здоров'я дітей і збереження майна ЗДО.
 2. Відвідування батьками установи здійснюється: у дні батьківських зборів; у дні вечірок і свят; в дні Відкритих дверей";  у будь-який інший час за дозволом завідуючої і вихователя-методиста (у випадках необхідності відвідати заняття, режимні моменти і т.п.).

3.У разі відсутності дитини в ЗДО з будь-якої причини, необхідно повідомляти вихователя  або  за тел. 095-92-36-284 – медпрацівника.

4. Для благополучного перебування дитини в установі батьки зобов'язані забезпечити наявність у дитини наступних речей: змінні трусики; піжама (в період відключення опалення); змінне взуття; гребінець пластмасовий;

5. ЗДО не несе відповідальності за втрату речей, в т.ч. колясок( місць для зберігання колясок в ЗДО не передбачено нормами СЕС). Прохання не годувати дітей вранці і не давати з собою солодощів, жувальних гумок і ін. продуктів, колючих і цінних речей (значки, ланцюжки, сережки, браслети і т.д.). Не надягати дорогі речі в ЗДО, не приносити дорогих іграшок, книг.

6. Оплата за дитячий сад проводиться в чітко встановлені терміни, здійснюється за харчування за квитанціями в ощадкасу, або банк до 10 числа кожного місяця (другі примірники квитанцій надаються вихователю для звіряння). У разі несвоєчасної оплати дитина буде відрахований від ЗДО.

7. Батьки зобов'язані своєчасно проходити  дітям огляд фахівців за призначенням медиків і надавати результати обстеження, а також виконувати всі пропозиції освітян, медиків та адміністрації, спрямовані на дотримання інтересів дитини. У разі рекомендації ПМПК про переведення дитини в інші установи або спеціальні групи, батьки  зобов'язуються здійснити перевід  у рекомендовані установи.

8.Категорично  заборонено приносити в ЗДО будь-які медикаменти , просити педагогів давати їх дитині в період його перебування в дитячому садку.

9. Батьки та особи, які їх замінюють, є повноцінними учасниками педагогічного процесу і мають право брати участь в організації дитячих ранків і розваг, екскурсій для дітей, заходів у масштабах міста.

10. В цілях створення комфортних умов перебування дитини в дитячому садку, оформлення предметно-розвивального середовища, збереження майна, приміщень і території ЗДО, батьки та особи, які їх замінюють, повинні сприяти і  вносити посильну допомогу у вирішенні господарських питань.

11. Відповідно до "Положення про дошкільний навчальний заклад" затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 № 305, дитина відраховується з ЗДО :
 - на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, яке виключає можливість перебування дитини в ЗДО ;
 - коли дитина не відвідує без поважної причини ЗДО, більше 2х тижнів;
- у разі невнесення плати за утримання дитини тривалістю більше 2-х тижнів після встановленого строку.
 - у разі невиконання правил пункт 1.1 і 1.2.
 12.  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ робити зауваження педагогам та іншому  персоналу ЗДО в робочий час, створювати конфліктні  ситуації,  провокаційні дії у присутності дітей.
 За будь-яких ситуацій , що виникають  у Вас переконливо просимо звертатися до директора ЗДО – Ярусевич Олена Олександрівна.

Правила для батьків складено у відповідності з Конституцією України, Законом України "Про освіту", Законом України "Про дошкільну освіту", "Положенням про дошкільний  навчальний заклад  України", Статуту комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясла-сад) №1 "Ромашка" м. Тернівка Дніпропетровської області.