Педагогічний колектив

Дошкільне виховання – один з найважливіших етапів формування особистості.

Робота вихователя – це відповідальне заняття.
Щоб працювати вихователем у дитячому садку, треба любити дітей, бути тактовною і чуйною людиною, вміти керувати дитячим колективом.

Освітній  процес  у закладі дошкільної освіти №1 "Ромашка" забезпечують 13 педагогів: директор, вихователь-методист, музичний керівник, асистент вихователя та 9 вихователів.

Освітній рівень педагогів:

• Повна вища освіта – 5.
  • Базова вища - 2.
  • Неповна вища - 6.

Педагогічний колектив неодноразово нагороджений грамотами та дипломами відділу освіти, грамотами та подяками міського голови.

Підвищити професійний рівень педагогічним працівникам допомагають педагогічні ради, консультації, методичні години, семінари, як на рівні дошкільного закладу, так і на рівні міста та області.

Сьогодні потрібен не просто вихователь, а педагог-дослідник, педагог-психолог, педагог-технолог, педагог-новатор. Він розвиває пізнавальні якості дошкільника, його життєву компетентність у різних соціальних інституціях. Водночас відбувається еволюція змісту, форм і методів навчання, яка спонукає до розробок і впровадження елементів  новітніх освітніх технологій: педагогічна спадщина В.Сухомлинського, використання схем-моделей для навчання дітей описовим розповідям,технологія фізичного виховання дітей М.Єфименка, ейдотехніка та мнемотехніка для засвоєння інформації, пісочна терапія.