Шановні батьки

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.

Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

1.Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
2. Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.
3. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.
4.Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
5. При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей
1. Одяг дитини повинен бути :

·         чистим, охайним,

·         відповідати порі року,

·         температурі повітря,

·         відповідати розміру дитини.

·         небажане носіння комбінезонів.

2. Повинна бути чиста нижня білизна.

3. Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.

4. Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.

5. Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.

6. Обличчя повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.

7. Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів.

8. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої.