Як говорити з дітьми про війну?

Поради для батьків, які допоможуть доступно та бережливо пояснити дитині, що зараз відбувається і як бути.

Все наше життя зараз зосереджене навколо новин про війну. Навіть якщо спробувати відгородити малюків від негативної інформації з телевізора — відгородити від війни їх все одно не вийде, адже це їхнє життя: з усіма переховуваннями у сховищах, переїздами та розлуками з близькими та друзями. Тому найкращим виходом, аби подбати про почуття дитини, є розмова про війну.

У брошурі  “Як говорити з дітьми про війну” зібрано 8 порад, які допоможуть доступно та бережливо пояснити дитині, що зараз відбувається та як бути. Там також наведені деякі вправи, які заспокоять бурхливі емоції.

Також радимо вам зайти у Спільнотеку  за інформаційними матеріалами про мінну безпеку і не тільки.
Бережіть себе та близьких!