Освітньо-виховний процес

У закладі дошкільної освіти  навчальний рік починається 1 вересня та закінчюється 31 травня наступного року.

З  1 червня по 31 серпня  у дитячому закладі -   оздоровчий період.

Заклад дошкільної освіти  здійснює свою діяльність відповідно до  річного плану, який складається на навчальний рік та на оздоровчий період.

Навчання та виховання дітей у закладі проводяться українською мовою.

Освітня робота у ЗДО здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, програми виховання і навчання дітей дошкільного віку "Дитина" (освітня програма для дітей від 2 до 7 років).

Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначена розкладом занять, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується директором.